Katër prekje dhe gol, City i shënon PSG-së – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Katër prekje dhe gol, City i shënon PSG-së

22:12 | 04 Maj 2021

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj PSG-së në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Etihad”.

Në minutën e 11-të, Riyad Mahrez e konkretizoi në gol një aksion që i zuri në befasi mysafirët, kur po sulmonin dhe kërkonin golin.

Portieri Ederson e gjuajti topin te Zinchenko, ky i fundit te De Bruyne, belgu shuton dhe topi bie në këmbët e Mahrez që shënon për rezultatin e përgjithshëm 3-1, raporton Gazeta Express.

Komento: