KEDS le në terr një pjesë të Prishtinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

KEDS le në terr një pjesë të Prishtinës

20:08 | 23 Mars 2021

Një pjesë e Prishtinës pa energji elektrike, KEDS: Së shpejti rikthehet furnizimi

Si pasojë e një avarie në daljen Velania, konsumatorët e lagjes Velania dhe një pjesë të Lagjes Muhaxherëve në Prishtinë janë pa energji elektrike.

“Ekipet janë në terren duke punuar në sanimin e defektit të paraqitur dhe shumë shpejt pritet të rikthehet energjia për konsumatorët e afektuar”, kanë thënë zyrtarët e KEDS duke kërkuar mirëkuptim nga konsumatorët.

Komento: