Kësaj pamje të Norës nuk i reziston as Robert Berisha, ky është reagimi i tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kësaj pamje të Norës nuk i reziston as Robert Berisha, ky është reagimi i tij

09:54 | 27 Korrik 2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Përveç muzikës, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë me publikun disa pamje ku shfaqet e veshur vetëm me sutjena.

Kësaj pamje nuk i ka rezistuar as ish-burri i Norës, Roberti Berisha.

Ai ja ka pëlqyer këto foto Norës.

A po ndodh sërish diçka mes Norës dhe Robertit, kjo gjë mbetet për tu parë. /ORAinfo/

Komento: