Kështu dukej Atifetja si bionde dikur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu dukej Atifetja si bionde dikur

21:43 | 04 Korrik 2022

Atifete Jahjaga, edhe sot vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar.

Që kur ishte zonja e parë e shtetit, ajo gjithmonë është përfolur për jetën dhe veprimtarinë e saj, shkruan ORAinfo.

Më shumë se sa për punën, ajo gjithmonë është zënë në gojë për pamjen e saj e cila ndër vite ka pësuar ndryshime.

Sot,ajo është një zonjë e vërtetë, brune dhe tejet elegante. Por, shikonin si dukej dikur ajo si bionde./ORAinfo/

Komento: