Kështu e uron burri Gilin për ditëlindje, kjo është mosha e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu e uron burri Gilin për ditëlindje, kjo është mosha e saj

10:06 | 21 Maj 2019

Gili është këngëtarja që për vite është tejet e pranishme në skenën muzikore shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo bëri për vete zemrat e publikut shqipfolës.
Këngëtarja Gili sot feston ditëlindjen e saj.

Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun Gili sot feston ditëlindjen e saj të 53-të, shkruan lajmi.

Gili ka një karrierë shumë të bujshme në skenën e muzikore, debutimin e saj në muzikë e bëri qysh në vitin 1980.

Ajo është e martuar me Ilir Beranin dhe ka dy fëmijë.

Ai shfrytëzoi mundësinë që përmes një postimi në Facebook ta urojë Gilin për këtë ditë të veqantë “Urime ditelindjen zemer! I gezofshe te gjitha te mirat e kesaj bote! Jeto e lumtur me neve! Te dojne shume Lili, Roki dhe Doni “ ishin fjalët e Ilirit në fotografinë e publikuar.

Komento: