Kështu mund t’i hiqni shenjat e djegies në hekur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kështu mund t’i hiqni shenjat e djegies në hekur

16:16 | 20 Mars 2019

Në këtë mënyrë mund t’i hiqni shenjat të djegies në hekur përmes paracetamolëve.

Nëse jeni person që përdorni rregullisht hekurin për hekurosjen e rrobave të ndryshme, mund të keni vënë re diçka.
Me kalimin e kohës, hekuri juaj do të zhvillojë shenja djegieje, si pjesë e konsumit ditor, transmeton lajmi net.

Fatkeqësisht, këto shenja mund të njollosin edhe rrobat, në rast se nuk jeni të kujdesshëm.

Lajmi i mirë është që ne jetojmë në një epokë të lavdishme të pastrimit, prandaj mos kini frikë – ka një zgjidhje për ato shenja të bezdisshme.

Gjithçka që iu nevojitet janë tabletat e paracetamolit, për t’ia kthyer shkëlqimin hekurit tuaj.

Ky truk i zgjuar është miratuar nga një numër i panumërta nënash.

Ajo që ju duhet të bëni është ta aktivizoni hekurin tuaj në nxehtësinë më të lartë.

Pastaj, mbajeni tabletën e paracetamolit me një palë piskatore dhe, me kujdesje të lartë, fshijeni pjesën e prekurmbi sipërfaqen e metaleve të nxehtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!