Kështu po e shijon jetën pas ‘martesës’ Big Mama! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu po e shijon jetën pas ‘martesës’ Big Mama!

10:28 | 25 Qershor 2021

Big Mama është këngëtarja e njohur shqiptare dhe gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private, përcjell ORAinfo.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Bigun e gjejmë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke festuar në orët e vona të mbrëmjes.

A po e shijon kështu jetën pas ‘martesës’ këngëtarja e njohur shqiptare. /ORAinfo/

Komento: