Kështu rregullohet Kaltrina Mikushnica për të dal në kafe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu rregullohet Kaltrina Mikushnica për të dal në kafe

19:49 | 30 Nëntor 2021

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet duke pirë kafe.

E veshur krejt zi e me stil, Kaltrina po duket një zonjë e vërtetë në këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: