Kështu u votuan në Mitrovicë, kandidatët e PDK-së për deputetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kështu u votuan në Mitrovicë, kandidatët e PDK-së për deputetë

18:39 | 10 Tetor 2019

Kështu u votuan kanidatët e PDK-së për deputetë.

Është publikuar lista e votave që kanë marrë kandidatët për deputetë nga radhët e PDK-së në Mitrovicë.

Në listën e siguruar listës i prinë Kadri Veseli, i cili në vendlindje ka marrë 9441 vota.

Pas Veselit radhitet Bedri Hamza kreu i PDK-së, në këtë Komunë që ka arritur që të sigurojë 6532 vota.

Valdete Idrizi ndërkaq ka marrë 3204 vota, e kreu i rinisë së PDK-së, Donjet Bislimi ka marrë 2720.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!