Këta janë prindërit e Besim Dinës, ai është kopje e ‘mamës’ së tij

19:09 | 13 Dhjetor 2018

Besim Dina është moderatori shqiptar më i pëlqyer për momentin dhe prezantues i një prej emisioneve më të shikuara në Kosovë.

Ai filloi karrierën e tij si aktor, por tani ai ka pasur shumë sukses si moderator i emisionit ‘Oksigjen’, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë i njohur për publikun, rrallëherë e kemi parë në paraqitje publike me familjen e tij.

Por në një foto që ka qarkulluar në media shihen prindërit e Besim Dinës, e që na bën të kuptojmë se ai i ngjan shumë prindërve të tij./ORAinfo/

Komento: