Kiara ‘merr hakun’, çon në nominim Dean, Oltën dhe Tean – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kiara ‘merr hakun’, çon në nominim Dean, Oltën dhe Tean

23:44 | 07 Shkurt 2023

Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapë “Kutinë e Pandorës”.

Në zarfin e parë, thuhej se kompania prestigjoze “Sava tours” i dhuron asaj një biletë udhëtimi çift në Maldive.

Ndërsa në zarfin tjetër, Kiara kishte mundësinë të dërgonte në televotim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën nga shtëpia.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean.

Ajo u shpreh se kjo zgjedhje i erdhi natyrshëm.

Komento: