Kida fotografohet pa riçipeta, do t’iu ‘shashtirsë’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kida fotografohet pa riçipeta, do t’iu ‘shashtirsë’ me këtë pamje

13:08 | 29 Qershor 2020

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super hot.

Pa riçipeta dhe me veshje provokuese, Kida po duket super joshëse në imazhet e fundit. /ORAinfo/

Komento: