Kjo është gruaja e Vedatit të “Stupcave” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është gruaja e Vedatit të “Stupcave”

12:15 | 04 Maj 2021

Njihuni me gruan e Vedatit të “Stupcave”.

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet. Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

Komento: