Kjo është ora super e shtrenjtë e Adelina Tahirit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kjo është ora super e shtrenjtë e Adelina Tahirit

08:47 | 16 Prill 2019

Adelina Tahiri publikon orët super luksoze që i ka blerë burri i saj.

Këngëtarja, Adelina Tahiri ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj në makinë.

Në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka publikuar foton me burrin maqedonas ku i kanë fotografuar duart e tyre të kapura së bashku ,duke i reklamuar orët e tyre super të shtrenjta të firmës ‘Rolex‘.

Përveç orës luksoze, Adelina ka reklamuar edhe bizhuteritë e saj me çmime marramendëse.

Ndryshe, Adelina Tahiri ka marrë shumë komente të shumta nga ndjekësit, duke e kritikuar për ekspozimin e orëve të shtrenjta pasi që dikush nuk ka për të ngrenë por kishte edhe komente pozitive./GazetaBlic

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!