Kjo nuk pritej: Reagon për herë të parë i dashuri që po e pret Xhulin jashtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo nuk pritej: Reagon për herë të parë i dashuri që po e pret Xhulin jashtë

11:34 | 04 Shkurt 2023

Reagon për herë të parë i dashuri që po e pret Xhulin jashtë, e i cili u bë temë diskutimi në Big Brother.

Noizy u përfshi indirekt edhe mbrëm në “prime” të Big Brother VIP.

Tema që ndezi debat ishte e rrobave në adresë të Stresit që shkaktoi zemërimin e Julit.

Juli indirekt pretendoi se ka pasur një lidhje me personin në fjalë dhe rrobat i ka dizejnuar bashkë me të.

Stresi në spektakël i tha Noizyt ti dërgojë sa më shumë rroba sepse “janë ka mbyten për të”.

Noizy ka bërë një reagim duke pëlqyer këtë postim në faqen e Big Brother VIP.

Mesa duket ai është rreshtuar me Stresin, të cilin e ka përkrahur që nga dita e parë, teksa për Julin nuk ka pasur as edhe një koment të vetëm.

Komento: