Koha kur Learta ishte adoleshente, nuk do të mund ta njihni sa ndryshe dukej – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Koha kur Learta ishte adoleshente, nuk do të mund ta njihni sa ndryshe dukej

18:41 | 22 Maj 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo shquhet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje.

Learta dikur dukej shumë më ndryshe dhe mezi mund të dallohet që është ajo./ORAinfo/

Komento: