Kryeministri Kurti takohet sot me ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje

08:33 | 20 Maj 2024
kryeministri-kurti-takohet-sot-me-ministren-e-katarit-per-zhvillim-social-dhe-familje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot pret në takim ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje, Maryam bint Ali bin Nasser Al Misnad.

Kështu bën të ditur zyra e kryeministrit.

Takimi do të fillojë nga ora 10:30, dhe mbahet në ndërtesën e qeverisë.

Ndërkaq, mediave iu lejohet të marrin pamje nga oborri i Qeverisë.

Komento: