Kryhet puna! Këtë fanellë do ta vesh Pogba – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kryhet puna! Këtë fanellë do ta vesh Pogba

14:25 | 29 Gusht 2019

Paul Pogba i ka thënë Manchester United se nuk do të rinovojë kontratën e tij aktuale dhe dëshiron të bashkohet me Real Madrid sa më shpejt të jetë e mundur, thonë Marca.

Raportohet se ylli francez i tha hierarkisë së United të mërkurën në mbrëmje se ai nuk kishte qëllim të rinovonte marrëveshjen e tij, e cila skadon në qershor 2021, përcjell ORAinfo.

Pretendohet se Pogba është i gatshëm të ‘ndjekë rrugën Eden Hazard’ për të treguar durim dhe jo duke krijuar përçarje, por duke qenë i vendosur në dëshirën e tij për t’u bashkuar me Los Blancos./ORAinfo/

Komento: