Kumbulla – Juventus, vjen lajmi i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kumbulla – Juventus, vjen lajmi i madh

15:44 | 25 Shtator 2020

Vjen dita e madhe për Marash Kumbullën.

Kumbulla pritet të debutojë të dielën kundër Juventusit.

Pas ndeshjes së parë ku qëndroi në pankinë ndaj ish-ekipit të tij, Verona (sfidë e humbur në tavolinë 0-3 nga Roma, sidoqoftë), për shqiptarin Marash Kumbulla duket se ka ardhur momenti i debutimit të madh në Serie A me fanelën verdhekuqe.

Sipas asaj që raporton “Tuttosport”, të dielën në mbrëmje ndaj Juventusit, mbrojtësi kuqezi pritet të zbresë në fushë në treshen e formuar edhe nga Mancini dhe Ibanez ose në dyshe me italianin.

Komento: