Kunata dhe vëllau i Leartës nisen për dasmë, Neca është veshur për mrekulli

19:54 | 14 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mjaftë aktive është edhe nëna e saj Drita, e cila është shumë e njohur për publikun.

Sot ajo ka publikuar një foto të rejës dhe djalit të saj, të cilët po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: