Kunata e Leartës lajmërohet nga puna, shfaqet e vishur me fustan të ngusht – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Leartës lajmërohet nga puna, shfaqet e vishur me fustan të ngusht

18:16 | 30 Qershor 2020

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo është shfaqur e veshur me një fustan të ngusht dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: