Kunata e saj feston ditëlindjen, Learta ia bëri surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e saj feston ditëlindjen, Learta ia bëri surprizën më të bukur

23:40 | 27 Maj 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar foton më të bukur me kunatën e saj, Gresën për ta uruar atë për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: