Kush është djali qe ju hyri në mes Gëzimes dhe Hamzës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kush është djali qe ju hyri në mes Gëzimes dhe Hamzës?

11:20 | 22 Prill 2019

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para pak javëve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Që nga ajo ditë Gëzimja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E se fundmi Gëzimja dhe Hamza shihen në një foto se bashku me një fëmijë i cili është djali i vëllaut të Remzie Osmanit.

Kaq i ëmbël është ai. /ORAinfo/

Komento: