Ky është grupi më i lehtë në Ligën e Kampionëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është grupi më i lehtë në Ligën e Kampionëve

10:00 | 01 Tetor 2020

Sot (e enjte) me fillim nga ora 17:00 tërhiqet shorti për fazën e Ligës së Kampionëve, për sezonin 2020/2021.

Skuadrat janë të ndara në katër vazo, me nga tetë ekipe, dhe do të vendosen në tetë grupe, me nga katër skuadra.

Me pak fat në short, disa skuadra mund të jenë në grupin më të lehtë të këtij sezoni.

Grupi më i lehtë do të përbëhej me Zenitin nga vazo e parë, Ajax nga vazo e dytë, Salzburg nga vazo e tretë dhe Ferencváros nga vazo e katërt.

Grupi më i lehtë:

Zenit

Ajax

Salzburg

Fenencvaros

Komento: