Ky ishte lojtari më i mirë i Milanit kundër Genoas: Notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky ishte lojtari më i mirë i Milanit kundër Genoas: Notat e lojtarëve

22:58 | 01 Dhjetor 2021

Notat e lotjarëve, Genoa 0-3 Milan: Tomori më i miri në fushë.

Milani ka shënuar fitore si mysafir ndaj Genoas me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 15-të në Serie A.

Zlatan Ibrahimovic shënoi një gol, ndërsa Junior Messias shënoi dy herë në fitoren e kuqezinjve.

Lojtari më i vlerësuar ishte Fikayo Tomori që mori notën 8.0.

Pas tij ishin Messias dhe Ibrahimovic.

Notat e lojtarëve të Genoa dhe Milan

Komento: