Ky lojtar do të largohet nga Juventusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky lojtar do të largohet nga Juventusi

19:15 | 26 Shtator 2022

Juventus me shumë gjasë më nuk dëshiron të llogarisë në shërbimet e Alex Sandros.

Alex Sandro do të largohet nga Juventusi pasi i skadon kontrata verën e ardhshme, përcjell ORAinfo.

Calciomercato raporton se skuadra e Serisë A nuk ka interes ta nënshkruajë atë me një marrëveshje të re përtej vitit 2023 dhe objektivi i dikurshëm i Chelsea dhe Paris Saint-Germain do të duhet të kërkojë një klub të ri./ORAinfo/

Komento: