Lajm i papritur, Cavani arrin marrëveshje me gjigantin evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm i papritur, Cavani arrin marrëveshje me gjigantin evropian

11:20 | 23 Dhjetor 2019

Sulmuesi uruguaian, Edison Cavani, ka raportuar se ka bërë një marrëveshje tre vjeçare me Atletico Madrid dhe madje mund të largohet nga skuadra Ligue 1 gjatë tregut të dimrit.

Duket se Diego Simeone së shpejti do të shtojë më shumë energji elektrike në linjën e tij sulmuese,duke konfirmuar se sulmuesi i PSG, Edinson Cavani dhe Atlético Madrid kanë rënë dakord në një marrëveshje tre vjeçare,përcjell ORAinfo.

Ende nuk është konfirmuar kur sulmuesi do të bashkohet me skuadrën e LaLigas./ORAinfo/

Komento: