Lamtumirë Real, ja ku po transferohet Isco – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lamtumirë Real, ja ku po transferohet Isco

15:05 | 24 Janar 2020

Liverpool është i interesuar të nënshkruajë Isco, mesfushorin e Real Madridit.

Spanjolli ka qenë i lidhur me një largim nga klubi me qendër në Madrid pasi nuk arriti të sigurojë vendin e tij në XI startues në fushatën në vazhdim dhe ka tërhequr interes nga Juventus të cilët mezi dëshirojnë të nënshkruajnë lojtar në mënyrë që të forcojnë mesfushën e tyre, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, sipas raportit të fundit, Liverpool është gjithashtu i interesuar të nënshkruajë Isco në të ardhmen e afërt në mënyrë që të forcojë skuadrën e tyre për të garuar në nivelin më të lartë.

Raporti gjithashtu deklaroi se 27-vjeçari ishte vlerësuar nga Los Blancos në rajon prej 70 milion €./ORAinfo/

Komento: