Lazio – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lazio – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare

20:36 | 23 Shkurt 2021

Do të zhvillohet ndeshja mes Lazios dhe Bayern Munichut.

Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin Stadio Olimpico.

Duel shumë interesant pritet të jetë ky mes Bayernit dhe Lazios, ku të dyja skuadrat po luftojnë për fitore.

Formacioent zyrtare:

Lazio: Reina; Patric, Acerbi, Musacchio; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Marusic; Correa, Immobile

Bayern Munich: Neuer;Süle, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Goretzka; Sané, Musiala, Coman; Leëandoëski

Vedat Muriqi do të fillojë ndeshjen nga banka rezervë.

Komento: