Learta del me Gresën, nusja vishet me minifund e kunata me komplete

20:21 | 15 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo publikoi një foto në të cilën shihet bashkë me Gresën dhe po duken tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

Komento: