Learta del me nënën, po duken si të ishin motra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta del me nënën, po duken si të ishin motra

21:26 | 16 Maj 2019

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me nënën e saj, e me këto pamje po duken sikur të ishin motra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!