Learta ka dalë në mbrëmje, shfaqet provokuese me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta ka dalë në mbrëmje, shfaqet provokuese me këtë veshje

20:09 | 07 Nëntor 2019

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në publik

Reja e Shyhrete Behlulit merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që shumë momente nga jeta e saj t’i shpërndajë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka dalë në mbrëmje, e veshja e saj provokuese është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!