Learta ka dalë sonte me motrat e burrit të saj, por duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje pamjes

12:14 | 18 Shtator 2023

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me kunatat e saj, por nuk i ka kushtuar shumë rëndësi pamjes./ORAinfo/

Komento: