Learta ka hequr disa kilogram, kështu e ekspozon trupin në vendin e punës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta ka hequr disa kilogram, kështu e ekspozon trupin në vendin e punës

23:57 | 22 Korrik 2021

Vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo edhe në vendin e punës nuk heziton t’i bëjë foto dhe video trupit të saj.

E veshur me komplete, Learta ekspozon turpin me disa kilogramë me pak. /ORAinfo/

Komento: