Learta me kunatën shfaqen nga sheshi i Vushtrrisë, veshja e tyre me stil bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta me kunatën shfaqen nga sheshi i Vushtrrisë, veshja e tyre me stil bie në sy

10:29 | 03 Korrik 2022

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara të show-bizzit.

Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, prandaj është gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është shumë e angazhuar në punën dhe udhëheqjen e biznesit të saj, ajo gjithmonë gjen kohë edhe për relax.

Së fundmi ajo e shoqëruar nga kunata e saj, Neca Tërnava, kanë qëndruar në qytetin e Vushtrrisë.

Nga atje ato kanë sjell disa imazhe ku shfaqen të rregulluara bukur dhe të veshura me stil.

Të fotografuara para kalasë së qytetit, Learta dhe Neca po shkëlqejnë në pamje.

Ato në këto imazhe po duken si me qenë binjake. /ORAinfo/

Komento: