Learta sërish shtatzënë, ky imazh rrit dyshimet…! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta sërish shtatzënë, ky imazh rrit dyshimet…!

11:21 | 08 Nëntor 2019

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në publik.

Reja e Shyhrete Behlulit merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që shumë momente nga jeta e saj t’i shpërndajë në rrjete sociale.

Learta sot e ka nisur ditën me një imazh të bukur nga dyqani i saj.

E veshur me shumë stil, ajo sërish vë në pa trupin e saj të plotësuar.

Ky ndyshim në trupin e saj rrit dyshimet nëse Learta është sërish shtatznënë! /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!