Ledri e Sara të dashuruar ‘kokë e këmbë’, përqafohen para vajzës së tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ledri e Sara të dashuruar ‘kokë e këmbë’, përqafohen para vajzës së tyre

22:45 | 21 Qershor 2021

Ledri dhe Sara përqafohen para vajzës së tyre.

Ledri dhe Sara janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë persona të dalluar ata në shumë raste kalojnë në lajm, shkruan Kosovarja.

Me postime të ndryshme për ndjekësit e tyre, gjithmonë reflektojnë pozitivet dhe plotë dashuri me jetën që bëjnë.

Të pakompleksuar dhe të thejshtë, dyshja ndajnë momentin edhe duke shkëmbyer puthje pranë vajzës së vogël.

Për më shumë, shikojeni.

Komento: