Ledri një baba i kujdesëshëm, poston imazhin me të bijën dhe ajo ka një ‘pyetje për të’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ledri një baba i kujdesëshëm, poston imazhin me të bijën dhe ajo ka një ‘pyetje për të’

17:04 | 22 Korrik 2021

Ledri poston imazhin me të bijën dhe ajo ka një ‘pyetje për të’.

Ai edhe pse i zënë në koncerte i dedikon kohë edhe vajzës së tij.

Ledri Vula, ndan postime të shumta me Poem i cili merr komente të shumta nga ndjekësit e tij dhe fansat, shkruan lajmi net.

Së fundmi, rep-artisti i hitit ‘1 gotë për ty’ ka publikuar një moment bashkë me vajzën derisa shihet duke e mbajtur në krahë.

“E a vonohesh sonte n’koncert?”, ka shkruar reperi në përshkrim të imazhit kinse Poem ia ka parashtruar atë pyetje.

Pëndryshe, Ledri Vula ka qenë tejet i zënë me mbremje muzikore javët e fundit.

Komento: