Ledri pranon lidhjen? Shkon me të dashurën në Paris – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ledri pranon lidhjen? Shkon me të dashurën në Paris

22:36 | 22 Tetor 2019

Ledri Vula është këngëtari që po përfolet shumë këtë kohën e fundit.

Ai është shfaqur shumë shpesh në praninë e vajzës që quhet, Sara Hoxha, e që në publik ka spekulime se është e dashura e tij, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë, dyshja janë në Paris dhe kanë publikuar foto nga vendet e njejta.

Me këtë duket sikur Ledri do ta bëjë publike lidhjen e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!