Leicester City – Liverpool, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leicester City – Liverpool, këto janë formacionet zyrtare

20:34 | 26 Dhjetor 2019

Do të zhvillohet ndeshja Leicester City – Liverpool, e për këtë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Liverpool ka një test tejet të vështirë në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë.

‘Reds’ luajnë në udhëtim tek skuadra që mban pozitën e dytë në tabelë, Leicester City, ku do të kontestojnë tri pikë shumë të rëndësishme.

Ndeshja mes Leicester dhe Liverpool do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë iu sjellim formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje.

Leicester:

Liverpool:

Komento: