Lëndimi i dy yjeve të Milanit, këto janë të rejat e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lëndimi i dy yjeve të Milanit, këto janë të rejat e fundit

16:09 | 02 Korrik 2020

Dy lojtarët e skuadrës së Milanit janë lënduar.

Milani mbrëmë barazoi me Spal me rezultat 2-2 në ndeshjen e Serie A.

Gjatë kësaj ndeshje u lënduan Samu Castillejo dhe Theo Hernandez.

Castillejo do t’i nënshtrohet provave për të njohur shkallën e dëmtimit të tij dhe do të humbasë ndeshjen kundër Lazio.

Nga ana e tij, Theo vuan vetëm një tronditje të rëndë dhe pritet të jetë në dispozicion të shtunën.

Mbrojtësi anësor ka qenë lojtari më i mirë këtë sezon për rosonerët.

Komento: