Lëndimi i portierit Maignan, vjen lajmi i fundit nga Franca – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lëndimi i portierit Maignan, vjen lajmi i fundit nga Franca

10:42 | 23 Shtator 2022

“Maignan ka vetëm një shqetësim të vogël”

Eurosport, në një raportim të bërë së fundi, i ka qetësuar disi tifozët e Milanit në lidhje me lëndimin e portierit Mike Maignan.

Sipas mediumit presitigjioz, francezi ka vetëm një shqetësim të vogël dhe nuk bëhet fjalë për ndonjë lëndim serioz.

Po i njëjti burim thotë se gardiani i Milanit u zëvendësua pas pjesës së parë vetëm për shkak të parandalimit të një lëndimi më të madh që mund të vinte gjatë ndeshjes.

Mbetet të shihet nëse Maignan do të jetë gati për ndeshjen e ardhshme.

Komento: