Leonora Jakupi shfaqet e mërzitur, e pranon publikisht pse po i ndodh kjo! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonora Jakupi shfaqet e mërzitur, e pranon publikisht pse po i ndodh kjo!

11:49 | 14 Tetor 2019

Leonora Jakupi është shprehur e mërzitur me atë që po i ndodh Brezovicës.

Këngëtarja e njohur, ka apeluar te qytetarët që të dalin kundër hidrocentralit në Brezovicë.

Nëpërmjet këtij postimi ajo ka kërkuar prej tyre që ta ruajnë ambientin dhe të mos lejohet që sipas saj për interesa personale, individuale dhe biznesore të dëmtohet natyra.

“Parku nacional Brezovica pa ujë??? Apeloj tek të gjithë qytetarët për mbrojtjen e ambientit. Mos të lejojmë që për interesa personale, individuale dhe biznesore të demtohet natyra jonë e bukur! Kundër hidrocentralit, në mbrojtje të natyrës”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie në Instastory.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!