Leonora Jakupi vjen me urimin më të veçantë për ditëlindjen e Vjollca Haxhiut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora Jakupi vjen me urimin më të veçantë për ditëlindjen e Vjollca Haxhiut

22:11 | 01 Dhjetor 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, Leonora ka postuar një foto me të cilën uron këngëtaren e mirënjohur Vjollca Haxhiu për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: