Leonora ka ftuar Ganimete Musliun për iftar, tregon sa e zonja është ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora ka ftuar Ganimete Musliun për iftar, tregon sa e zonja është ajo

21:42 | 27 Maj 2019

Leonora Jakupi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Këngët e saj e sidomos ato të kohës së luftës këndohen e dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave, përcjell ORAinfo.

Leonora është larguar tani pak nga muzika, mirëpo,nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ftuar për iftar deputeten Ganimete Musliun dhe me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo./ORAinfo/

Komento: