Leonora në pushime, ja kush po e shoqëron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora në pushime, ja kush po e shoqëron

17:44 | 02 Korrik 2022

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri, mirëpo në rrjete sociale, leonora është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ani pse sezona verore, angazhimet kanë filluar, Leonora ka gjetur pak ditë pushimi për vetën dhe familjen.

Ajo ka shkuar në shtëpinë verore që ka dhe me vete ka marrë macen e saj, për të cilën ka një përkujdesje të veçantë.

Këngëtarja ka ndarë një imazh, ku shihet se macja e saj po e shoqëron atë në pushime./ORAinfo/

Komento: