Lindita kap për fyti Oltin dhe largohet duke qarë nga studioja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lindita kap për fyti Oltin dhe largohet duke qarë nga studioja

22:04 | 21 Qershor 2021

Përputhen 40, Lindita kap për fyti Oltin dhe largohet duke qarë nga studioja.

Në emisionin e sotëm Përputhen+40, Lindita shpërtheu në lot si kurrë më parë. Shkak për këtë u bë deklarata e Oltit, i cili tha se ajo vetëm i ka përdorur meshkujt në program.

“Çimi ka bërë zgjedhjen më të mirë (referuar Stelës) për veten e tij, për jetën e tij. Ti Lindita ke bërë çmos si e si të bësh Çimin xheloz, me sjelljen ndaj meje, me Ilirin në kurriz, me kërcimin me këtë, me të dalurën me Samiun, me i nxjerr kallamin Samiut, tani nuk e di ça i ke nxjerr Armandit. Ke bërë çmos”, tha ai.

Lindita u revoltua dhe kërkoi ndërprerjen e programit.

Ajo u çua nga vendi i saj dhe shkoi në drejtim të Oltit duke e kapur për fyti.

“Ti nuk je askushi këtu. Ti të më thuash mua përdor meshkujt”, tha Lindita.

Oltti: Unë bëj ça të dua unë, jo ça më thua ti. Ti na ke përdorur moj vajzë

Lindita u largua mes lotësh dhe në gjendje të rënduar nga studioja.

Komento: