Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze

21:05 | 02 Dhjetor 2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe është vetura luksoze që mori vëmendjen./ORAinfo/

Komento: