Loredana nuk përmbahet, te varri i babait jep këtë mesazh prekës

19:18 | 02 Qershor 2019

Ajo u bë e njohur me stilin e saj të veçantë.

Rep-artistja e njohur dhe shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi dje i ka dhënë lamtumirën babait të saj.

Këtë artistja e ka bërë të ditur përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social, Instagram, në të cilën shihen shihen familja e artistes bashkë pranë varrit të të ndjerit, përcjell rtv21.tv .

“Faleminderit baba. Jemi 10 vëllezër e motra, dhe e kemi nënë më të mirë. Ne sot qëndruam te varri yt për ta dhënë lamtumirë. Mos e harro një gjë: Nuk më intereson asgjë kur është në pyetja familja dhe kjo është ajo që unë do të bëjë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Babai i rep-artistes vdiq më 30 maj dhe lajmin për vdekjen e tij e kumtuan për fansat Loredana dhe Mozzik.

Komento: