Loredana tregon shtëpinë e saj luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana tregon shtëpinë e saj luksoze

23:44 | 01 Korrik 2022

Loredana Zefi, është njëra nga personazhet që gjithmonë di të prodhojë lajm.

Ani pse shumicën e kohës jetën e saj e jeton në Zvicër, Lori vazhdimisht është pre e lajmve dhe mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Disi kohëve të fundit është bërë shumë më aktive në botën e muzikës dhe ka sjellë këngë shumë të bukura dhe të suksesshme.

Duke qenë se është edhe mami i një vajze, ajo kujdeset që kohën e lirë ta kalojë pranë saj në shtëpi.
Loredana, ka ndarë një imazh të shtëpisë së saj luksoze./ORAinfo/

Komento: